U19

Groep 1
Team GS W G V V-T PTS
Berchem Sp. 4 301 8-3 9
RSC Anderlecht 4 301 7-3 9
V. Beersel Drogenbos 4 112 2-5 4
OHL Leuven 4 112 2-5 4
Tempo Overijse B 4 103 2-5 3

U17

Groep A
Team GS W G V V-T PTS
RSC Anderlecht 4 400 7-0 12
Berchem Sp. 4 211 8-1 7
KV Tervuren-Duisburg 4 202 2-5 6
Tempo Overijse B 4 112 5-2 4
Tempo Overijse C 4 004 0-14 0
Groep B
Team GS W G V V-T PTS
Tempo Overijse A 3 210 9-2 7
KSV Temse 3 210 7-4 7
OHR Huldenberg 3 012 3-7 1
KFC Borght-Humbeek 3 012 3-9 1

U15

Groep A
Team GS W G V V-T PTS
RFC Meux 4 220 9-3 8
Tempo Overijse A 4 220 5-2 8
KV Tervuren-Duisburg 4 211 4-2 7
Tempo Overijse B 4 103 1-9 3
HO Wolvertem-Merchtem 4 013 3-6 1

U14 Future

Groep A
Team GS W G V V-T PTS
KVK Tienen 4 310 8-2 10
Tempo Overijse A 4 220 7-2 8
VC Groot Dilbeek 4 121 6-5 5
Francs Borains 4 112 6-6 4
RAC Leuze Longchamps 4 004 0-12 0
Groep B
Team GS W G V V-T PTS
RU Oudergem 4 220 6-0 8
KFC Herent 4 220 6-0 8
UR La Louvière Centre 4 211 3-5 7
SK Pepingen-Halle 4 112 2-3 4
Tempo Overijse B 4 004 0-9 0

U12

Groep A
Team GS W G V V-T PTS
SK Pepingen-Halle 4 400 15-1 12
Francs Borains 4 301 8-2 9
Tempo Overijse B 4 202 11-5 6
K.F.C. Rhodienne-De Hoek 4 103 3-17 3
Leuze-Longchamp 4 004 0-12 0
Groep B
Team GS W G V V-T PTS
Tempo Overijse A 3 210 9-3 7
UR La Louvière Centre 3 201 3-3 6
KVK Tienen 3 111 8-2 4
Tempo Overijse C 3 003 3-15 0

u11

Groep A
Team GS W G V V-T PTS
Francs Borains 6 510 8-0 16
KFC Rhodienne-De Hoek 6 330 14-0 12
ERC Hoeilaart 6 312 6-6 10
Tempo Overijse A 6 141 1-1 7
SK Pepingen-Halle 6 204 4-8 6
KV Tervuren-Duisburg 6 123 5-7 5
Tempo Overijse B 6 015 0-16 1

U10

Groep A
Team GS W G V V-T PTS
KVK Tienen 4 400 7-0 12
KFC Dessel Sport 4 211 8-5 7
VC Bertem-Leefdaal 4 031 1-2 3
OHR Huldenberg 4 022 3-6 2
Tempo Overijse A 4 022 1-7 2
Groep B
Team GS W G V V-T PTS
Francs Borains 3 300 6-1 9
KFC Rhodienne-De Hoek 3 201 6-1 6
SK Pepingen-Halle 3 102 7-4 3
KV Tervuren-Duisburg 3 003 0-13 0

u8 Future

Groep A
Team GS W G V V-T PTS
OHL Leuven 5 500 30-2 15
OHR Huldenberg 5 302 8-7 9
Boutersem United 5 302 7-12 9
Tempo Overijse B 5 203 12-10 6
Hainaut Sports A 5 113 5-14 4
ERC Hoeilaart 5 014 5-22 1
Groep B
Team GS W G V V-T PTS
H.O. Veltem 4 310 14-5 10
Hainaut Sports B 4 301 21-4 9
FC Moorsel 4 211 21-10 7
St. Haasrode 4 103 7-17 3
Tempo Overijse A 4 004 3-30 0


Het paastornooi vindt plaats op de terreinen van het jeugdcomplex "Hagaard".
adres : Bredestraat , 3090 overijse (aan het kerkhof van Overijse)

alle wedstrijden worden op synthetische terreinen gespeeld (er is telkens een volledig (gras)veld ter beschikking voor de opwarming).

vrijdag avond 19 april : u19
zaterdag voormiddag 20 april : u8  Future (5x5)
zaterdag namiddag 20 april : u15
zaterdag avond 20 april :  u17
zondag voormiddag 21 april : u12
zondag namiddag 21 april : u14  Future (11x11)
maandag voormiddag 22 april : u10
maandag namiddag 22 april : u11


Dit jaar voegen we op zaterdagvoormiddag de categorie u8 Future toe aan het tornooi, open voor u7 ploegen die 5x5 zullen spelen ter voorbereiding van het komende seizoen.
u15 verhuist naar de zaterdagnamiddag, u17 speelt op zaterdagavond.   

De categorie u14 Future op zondagnamiddag is open voor u13 teams die 11x11 zullen spelen ter voorbereiding van het seizoen 2019-2020.